Vaata peasisu
Ühtekuuluvuspoliitika logo 2021-2027 (kaasrahastanud EU, EST)

India Energy Week (2026)

EIS kutsub Eesti energiatööstuse ettevõtteid liituma äridelegatsiooniga Indiasse 27.–30. jaanuaril 2026, et osaleda Goa’s toimuval India Energy Week (IEW) üritusel.

Üritust toetab India nafta- ja maagaasiministeerium ning korraldajad on Federation of Indian Petroleum Industry (FIPI) ja dmg events. Tegemist on India tähtsaima rahvusvahelise foorumiga, kus käsitletakse globaalse energiasektori kõige olulisemaid väljakutseid ja suurimaid võimalusi, edendades samal ajal õiglast ja kestlikku majanduskasvu.

Toimumise kuupäev
27. - 30. jaanuar 2026
Keel
inglise keel
Asukoht
Goa, India
Staatus
Registreerimine suletud
Registreeri

Delegatsiooniga liitudes

  • Võimalus tutvustada oma tooteid ja lahendusi EIS pop-up stendil India Energy Weekil.
  • Eelkokkulepitud B2B-kohtumised stendil (paljud tutvustused tehakse juba virtuaalselt enne üritust).
  • Võrgustumisvõimalused maailma juhtivate energiasektori tipptegijatega.

Osalemise maksumus

  • Ettevõtted katavad ise oma reisi-, majutus-, viisa- ja kindlustuskulud (EIS toetab korralduste tegemisel).
  • Vähese tähtsusega abi (VTA) ei ületa 2500 eurot.
Vaata, mis on Sinu ettevõtte VTA jääk
Otsinguterminile ei leitud vasteid

Kes on oodatud äridelegatsiooniga liituma?

Delegatsioon on suunatud Eesti ettevõtetele, kes tegutsevad järgmistes valdkondades:

  • Energia: nafta ja gaas, vesinik, biokütus, naftakeemia, alternatiivsed ja uued energiad

  • Ehitus ja tööstus

  • Elektritootmine

  • Tehnoloogia ja teenused

  • Tehisintellekt ja digitaliseerimine

Kui teie ettevõte tegutseb mõnes neist valdkondadest ning soovite arendada kaubanduspartnereid Indias, ootame teid kandideerima.

Üksikasjalik külastusprogramm on lõppfaasis ja jagatakse peagi. Et saaksime programmi teie vajadustele paremini kohandada, andke meile oma huvidest teada esimesel võimalusel.

*EIS jätab endale õiguse mitte vastu võtta ettevõtteid, kelle profiil või huvid ei ühti delegatsiooni fookusvaldkondadega.

Kontakt

Kontakt

Vinod Basliyal
ekspordinõunik (India)
Uudised
15 Eesti ettevõtet osaleb Euroopa suurimal kaitse- ja julgeolekumessil Eurosatory

15.–19. juunini toimub Pariisis rahvusvaheline kaitse- ja julgeolekumess Eurosatory 2026, kus Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse (EIS) korraldatud Eesti ühisstendil osaleb 15 kaitsetehnoloogia ettevõtet ning Eesti Kaitse- ja Kosmosetööstuse Liit. Eesti ettevõtted esitlevad lahendusi küberkaitsest ja tehisintellektist kuni droonide, droonitõrje, luure- ja seiresüsteemide, taktikalise side ning robootikani. Eesti on rahvusvaheliselt tuntud digiriigina ning edukate tehnoloogiaettevõtete sünnikohana. Viimastel aastatel on üha enam Eesti iduettevõtteid ja tehnoloogiaettevõtteid suunanud oma fookuse kaitsetehnoloogiatele ja kahese kasutusega tehnoloogiatele, kus olulised märksõnad on töökindlus, vastupidavus ja praktiline kasutatavus. „Euroopa julgeolekuolukord on viimastel aastatel oluliselt muutunud ning see on suurendanud nõudlust tehnoloogiate järele, mis on kiiresti kasutusele võetavad,

Uudised
Tsirguliinasse kerkib esimene ainult Euroopas toodetud võtmekomponentidega suur akuelektrijaam

Valgamaal Tsirguliinas ehitatava esimeses etapis 100 MW / 200 MWh võimsusega Zirgu BESS akuelektrijaamast saab esimene nii suur akuelektrijaam, mille võtmekomponendid on valmistatud Euroopas.  Zirgu BESS OÜ projekti arendusettevõtte juhatuse liikme Mart Moora sõnul on Tsirguliina akuelektrijaamale pandud kõrged ootused kogu Eesti elektrivõrgu turvalisuse ja töökindluse tagamisel ning akude tarnelepingu kiire sõlmimine toob lähemale selle päeva, mil riigi põhivõrk saab juurde ühe olulise tugisamba. “Tegemist on suuremahulise, black start võimekusega elektrijaamaga, mille abil on võimalik näiteks ulatusliku katkestuse korral oluline osa elektrivõrgust taaskäivitada,” kirjeldas Moora.  Sõlmitud kokkuleppe kohaselt tarnib Zirgu BESS akuelektrijaama jaoks akud Lõuna-Korea tehnoloogiahiid LG Energy Solution.  Inverterid tulevad Hispaaniast Power Electronicsi poolt ja akud LG Energy Solutioni Poolas paiknevast akutehasest.   “LG Energy Solution on osutunud

Uudised
Eesti suursaatkonnas Kopenhaagenis avati kaheksas Eesti ettevõtluskeskus

1.–2. juunil viibis välisministeeriumi välismajanduse ja arengukoostööküsimuste asekantsler Mariin Ratnik visiidil Taani pealinnas Kopenhaagenis, kus ta avas Eesti saatkonna uuenenud ruumid ja sinna juurde kuuluva ettevõtluskeskuse. Asekantslerit saatis visiidil Eesti äridelegatsioon. Asekantsler Ratniku sõnul on Eesti ja Taani on lähedased liitlased, kellel on ühine vaade kõigile olulisematele välis- ja julgeolekupoliitilistele väljakutsetele.  „Selle kõrval ühendavad meie riike aga ka ajaloolised- ja kultuurisidemed, koostöö küber-, kaitse- ja haridusvaldkonnas ning üha kasvavalt majandussfääris,“ ütles asekantsler Ratnik. „Eesti ettevõtluskeskuse avamine Kopenhaagenis võimaldab kahe riigi majandussuhteid veelgi tugevdada, pakkudes Eesti ettevõtetele paiga enda tutvustamiseks ja ärikohtumiste korraldamiseks.“ Kopenhaagenis avatud ettevõtluskeskus on kaheksas omataoline. Varem on

Uudised
Ettevõtete laenuvõimalused suurenevad 50 miljoni euro võrra

Valitsus otsustas tänasel istungil suurendada Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse (EIS) laenuandmise võimekust 50 miljoni euro võrra. Raha suunatakse EIS-i laenufondi, et Eesti ettevõtetel oleks lihtsam saada rahastust investeeringuteks, ekspordiks ja välisturgudele laienemiseks. Lisavahendite abil saab EIS pakkuda ettevõtjatele rohkem otselaene olukordades, kus pangad ei ole valmis projekti rahastama ka käenduse olemasolul. See on oluline eelkõige suuremate investeeringute ja eksporditehingute puhul, kus rahavajadus on tavapärasest suurem. „Kõrgemad palgad ja tugevam majandus sünnivad kasvavatest ettevõtetest. EIS-i laenufondi lisavahendid aitavad ettevõtteid olukorras, kus pank ei ole valmis projekti rahastama ka käenduse olemasolul, kuid ettevõttel on selge kasvupotentsiaal. Kui erasektor ei ole valmis kõiki

Uudised
Vseviov ärifoorumil: Eesti saatkond Nairobis aitab ettevõtetel Aafrika turgudele liikuda

26. mail toimus Tallinnas neljandat korda rahvusvaheline Aafrika ärifoorum, mille eesmärk on tugevdada majanduskoostööd Eesti ja Aafrika vahel ning luua uusi ärivõimalusi. „Aafrika riikide kiire majanduskasv ja huvi meie digilahenduste vastu muudab Eesti-Aafrika majandussuhete arendamise järgneval kümnendil väga perspektiivikaks. Hea meel on tervitada siin üle 350 ettevõtja ja poliitikakujundaja,“ ütles välisministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov oma kõnes. Tema sõnul on järgmine konkreetne samm suhete arendamisel Eesti saatkonna avamine Nairobis. „Saatkond on sild, mis aitab toetada Eesti ettevõtteid Aafrikasse eksportimisel ja tutvustada Aafrika ettevõtetele Eestit,“ lisas Vseviov. Eesti suursaadik Keenias ja Lõuna Aafrika Vabariigis Daniel Schaer rõhutas, et seekordse ärifoorumi eesmärk on